Wczasy w Rewalu - piękna plaża.

Rewal - wspaniałe wakacje

Rewal - Twoje ukochane miejsce na wakacje

Tu niebieskie niebo spotyka się z wielkością polskiego morza. Rewal to wakacyjne miejsce, w którym przeżyjesz niezapomniane momenty. W czasie wypoczynkowym skłania do odwiedzin rzesze wczasowiczów i w tym samym momencie pozwala na należyty odpoczynek. Momenty odpoczynku uprzyjemni relaks na urokliwym piaszczystym brzegu morza, który może pochwalić się Niebieską Flagą – ogólnoświatowym wyróżnieniem przyznawanym utrzymanym w czystości, bezpiecznym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Moc atrakcji dla każdego

Odpoczynek na piasku to nie jedyne zajęcie, które czeka na gości, decydujących się przyjechać na wybrzeże rewalskie. Fascynujących zabaw tu nie brakuje.
Jednym z ciekawych punktów jest plac, wraz z pomnikami wielorybów. To główny obszar zgromadzeń, z którego rozciąga się piękny pejzaż na otwarte Morze Bałtyckie. Nie zabraknie także atrakcji dla naszych pociech – wieś ma w zanadrzu rozmaite oraz godne zaufania miejsca do zabawy oraz szereg ogrodów tematycznych.

Wyszukaj zakwaterowanie dla siebie

W miasteczku odnajdziemy wiele miejsc zakwaterowania. Nie brak tutaj obiektów spełniających nawet najbardziej duże życzenia. Noclegi w Rewalu - każdy z Was odszuka coś odpowiedniego dla siebie np.: kwatery, apartamenty, hotele, domki letniskowe, pokoje oraz pensjonaty, pracujące sezonowo, jak również przez cały rok.

W którym miejscu mogę smacznie zjeść?
W Rewalu są restauracje, które klienci polecają innym. Smacznie zjecie w lokalu Sabat, która znajduje się blisko deptaka i w Californii (która jest otwarta przez cały rok), i dodatkowo umili nam czas, zapewniając widok w stronę wspaniałego Morza Bałtyckiego. W restauracji Cafe Rancho również smacznie zjesz oraz wyśmienicie spędzisz czas, zarówno latem i zimą.
Czy będąc blisko Rewala możemy zobaczyć latarnię morską?
Blisko Rewala, bo w oddalonym o zaledwie 3,5 km Niechorzu, znajduje się okazała latarnia morska. Jest to nieodzowny punkt do zaliczenia. Latarnia jest udostępniona dla turystów, jednak by oglądać panoramę na okolicę Niechorza i Rewala, musisz pokonać 210 stopni prowadzących w górę. Domki letniskowe Rewal - zobacz bazę noclegową.
Czy będziemy mogli zamówić jedzenie na zamówienie będąc na miejscu?
Oczywiście, będziecie mogli zamówić jedzenie na telefon w Rewalu. Takie działania cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza kiedy knajpa hotelowa jest już zamknięta, a nie macie ochoty ruszać się z pokoju. Jedną z dość popularnych restauracji w okolicy, jest Pizzeria Róża Wiatrów. W samym sezonie czas czekania na jedzenie może się wydłużyć.
Co takiego warto robić w Rewalu, przy kiepskiej pogodzie?
Prawdopodobnie wielu z Was stawia sobie takie pytanie. Jeżeli pogoda nie sprzyja plażowaniu (jednakże deszcz nie pada), należałoby spożytkować tenże czas, na zajrzenie do kilku atrakcyjnych miejsc. Park Wieloryba to miejsce cieszące się wielką popularnością wśród turystów, Latarnia w Niechorzu - wskazany punkt odwiedzin, warto wybrać się na przejażdżkę Kolejką Wąskotorową. Dla dzieci jak i młodzieży dodatkowo zalecamy Park Linowy Gibon, z różnorodnymi stopniami trudności tras. Trochę dalej od Rewala, namawiamy do odwiedzenia Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Papugarnia w Pobierowie, Motylarnia w Niechorzu, Oceanarium w Rewalu, bądź Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu, są doskonałą alternatywą, również kiedy z nieba kapie deszcz.
Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
  • "Nowoczesny wystrój, obiekt dopiero co oddany do użytku, w pełni wyposażony apartament zmywarka, lodówka, klimatyzacja, żelazko itd. dobra lokalizacja, a przede wszystkim sympatyczni i pomocni właściciele apartamentu."
    Krzysztof
    Booking
  • "Apartament czysty, ładnie urządzony. Samochód zaparkowany przy budynku. Ogrodzony i zamykany teren. Blisko sklep, market, lokale gastronomiczne, do plaży niedaleko. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Polecamy!"
    Monika
    Booking